Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Świdnica Śląska 1 Jana Boduena de Courtenay 2


PNA placówki: 58-100
Miejscowość: Świdnica
Ulica: Jana Boduena de Courtenay 2
Gmina: Świdnica
Powiat: świdnicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Świdnica. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Świdnica usługi

W budynku poczty Świdnica możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Świdnica zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Świdnica, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Świdnica obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Świdnica godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Świdnica możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Świdnica są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 349

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 00:00:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy