Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tomaszów Lubelski Kościuszki 41 A


PNA placówki: 22-600
Miejscowość: Tomaszów Lubelski
Ulica: Kościuszki 41 A
Gmina: Tomaszów Lubelski
Powiat: tomaszowski
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Tomaszów Lubelski? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Tomaszów Lubelski wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Tomaszów Lubelski doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Tomaszów Lubelski godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Tomaszów Lubelski są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Tomaszów Lubelski, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Tomaszów Lubelski

Chcesz nadać przesyłkę w Tomaszów Lubelski bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Tomaszów Lubelski. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Kontrola przebytej drogi – poczta Tomaszów Lubelski

Poczta w mieście Tomaszów Lubelski udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Tomaszów Lubelski, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 355

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 09:51:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy