Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tomaszów Lubelski Króla Zygmunta 1


PNA placówki: 22-605
Miejscowość: Tomaszów Lubelski
Ulica: Króla Zygmunta 1
Gmina: Tomaszów Lubelski
Powiat: tomaszowski
Województwo: lubelskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Tomaszów Lubelski. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Tomaszów Lubelski

Placówka w mieście Tomaszów Lubelski świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Tomaszów Lubelski

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Tomaszów Lubelski pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Tomaszów Lubelski

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Tomaszów Lubelski do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 394

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 18:00:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy