Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tomaszów Mazowiecki Tomasza Ostrowskiego 12


PNA placówki: 97-205
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Ulica: Tomasza Ostrowskiego 12
Gmina: Tomaszów Mazowiecki
Powiat: tomaszowski
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Tomaszów Mazowiecki. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Tomaszów Mazowiecki

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Tomaszów Mazowiecki jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 413

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 21:52:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy