Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Tomaszów Mazowiecki 1 Konstantego Koplina 1


PNA placówki: 97-203
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Ulica: Konstantego Koplina 1
Gmina: Tomaszów Mazowiecki
Powiat: tomaszowski
Województwo: łódzkie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Tomaszów Mazowiecki. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Tomaszów Mazowiecki

Placówka pocztowa na terenie miasta Tomaszów Mazowiecki zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Tomaszów Mazowiecki dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Tomaszów Mazowiecki potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Tomaszów Mazowiecki znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska Tomaszów Mazowiecki – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Tomaszów Mazowiecki umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Tomaszów Mazowiecki paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Tomaszów Mazowiecki.


Liczba wyświetleń: 358

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 16:41:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy