Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Rokiciny Będków Władysława Stanisława Reymonta 6


PNA placówki: 97-319
Miejscowość: Będków
Ulica: Władysława Stanisława Reymonta 6
Gmina: Będków
Powiat: tomaszowski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Będków - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Emonitoring Poczty Polskiej Będków

Emonitornig poczta to usługa umożliwiająca śledzenie paczek oraz przesyłek. Poczta polska daje możliwość sprawdzenia online gdzie znajduje się aktualnie paczka. Każdy zainteresowany, korzystając ze strony internetowej poczty może monitorować przesyłki na terenie kraju.

Godziny otwarcia placówki Będków

Godziny otwarcia placówki dostosowane i uwarunkowane są według potrzeb lokalnych klientów, tak aby każdy mógł wygodnie skorzystać z usług. Godziny mogą się różnić w okresach np. świątecznych. Dlatego warto skontaktować się z placówką lub sprawdzić godziny na stronie internetowej poczta-polska.info.pl

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Będków?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Będków można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Będków i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Będków jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 320

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 12:47:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy