Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Trzebinia os. Osiedle Gaj


PNA placówki: 32-541
Miejscowość: Trzebinia
Ulica: os. Osiedle Gaj
Gmina: Trzebinia
Powiat: chrzanowski
Województwo: małopolskie

Jeśli mieszkasz w Trzebinia, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Trzebinia

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Trzebinia. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Trzebinia godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Trzebinia godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Trzebinia działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Trzebinia mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Trzebinia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Trzebinia można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 08:30:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy