Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Chrzanów Jana Pęckowskiego 5


PNA placówki: 32-500
Miejscowość: Chrzanów
Ulica: Jana Pęckowskiego 5
Gmina: Chrzanów
Powiat: chrzanowski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Chrzanów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Chrzanów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Chrzanów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Chrzanów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Chrzanów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Chrzanów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Chrzanów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Chrzanów dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Chrzanów potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Chrzanów znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Chrzanów daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 1028

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 16:01:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy