Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Trzeszczany Trzeszczany Pierwsze 194


PNA placówki: 22-554
Miejscowość: Trzeszczany Pierwsze 194
Gmina: Trzeszczany
Powiat: hrubieszowski
Województwo: lubelskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Trzeszczany Pierwsze. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Trzeszczany Pierwsze wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Trzeszczany Pierwsze daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Trzeszczany Pierwsze

Poczta Polska Trzeszczany Pierwsze jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Trzeszczany Pierwsze godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Trzeszczany Pierwsze w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Trzeszczany Pierwsze

Poczta Polska w miejscowości Trzeszczany Pierwsze daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Trzeszczany Pierwsze za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 265

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 13:14:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy