Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Dołhobyczów Hallera 10


PNA placówki: 22-540
Miejscowość: Dołhobyczów
Ulica: Hallera 10
Gmina: Dołhobyczów
Powiat: hrubieszowski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Dołhobyczów - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Dołhobyczów.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Dołhobyczów

Za pomocą poczty Dołhobyczów można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Dołhobyczów zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Dołhobyczów

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Dołhobyczów są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Dołhobyczów pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Dołhobyczów monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Dołhobyczów daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Dołhobyczów podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 201

Ostatnio przeglądane: 2023-11-24 00:18:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy