Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Warszawa Warszawa (Praga-Południe) Ostrobramska 101/316


PNA placówki: 04-041
Miejscowość: Warszawa (Praga-Południe)
Ulica: Ostrobramska 101/316
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

W Warszawa (Praga-Południe) znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Warszawa (Praga-Południe) klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Warszawa (Praga-Południe) najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Warszawa (Praga-Południe) w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Warszawa (Praga-Południe) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Warszawa (Praga-Południe) umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Warszawa (Praga-Południe) paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe).


Liczba wyświetleń: 1731

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 15:56:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy