Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Warszawa 32 Warszawa (Żoliborz) Filarecka 3


PNA placówki: 01-583
Miejscowość: Warszawa (Żoliborz)
Ulica: Filarecka 3
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Warszawa (Żoliborz) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Warszawa (Żoliborz)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Warszawa (Żoliborz) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Warszawa (Żoliborz) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Warszawa (Żoliborz) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Warszawa (Żoliborz) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Warszawa (Żoliborz) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Warszawa (Żoliborz)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Żoliborz). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź paczkę Warszawa (Żoliborz)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Żoliborz). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 321

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 14:32:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy