Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 46 Warszawa (Bemowo) gen. Sylwestra Kaliskiego 15


PNA placówki: 00-908
Miejscowość: Warszawa (Bemowo)
Ulica: gen. Sylwestra Kaliskiego 15
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Bemowo). Godziny otwarcia placówki w Warszawa (Bemowo) i dane adresowe.

Poczta Polska Warszawa (Bemowo) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Warszawa (Bemowo) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Warszawa (Bemowo) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Warszawa (Bemowo) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Warszawa (Bemowo) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Warszawa (Bemowo) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Warszawa (Bemowo)

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledź paczkę Warszawa (Bemowo)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Warszawa (Bemowo). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 617

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 16:52:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy