Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chorzów Wolności 63


PNA placówki: 41-500
Miejscowość: Chorzów
Ulica: Wolności 63
Gmina: Chorzów
Powiat: Chorzów
Województwo: śląskie

Poczta Polska Chorzów – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Chorzów

Usługi Poczty Polskiej w mieście Chorzów

Poczta Polska w mieście Chorzów jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Chorzów stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Chorzów to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Chorzów jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Chorzów godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Chorzów działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Chorzów mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Chorzów, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Chorzów

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Chorzów udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 607

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 14:29:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy