Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chrośnica 92


PNA placówki: 64-335
Miejscowość: Chrośnica 92
Gmina: Zbąszyń
Powiat: nowotomyski
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Chrośnica? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Chrośnica

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Chrośnica to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Chrośnica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Chrośnica są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Chrośnica działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Chrośnica zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Chrośnica

Poczta w miejscowości Chrośnica umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 308

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 07:17:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy