Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chwałowice 142


PNA placówki: 37-455
Miejscowość: Chwałowice 142
Gmina: Radomyśl nad Sanem
Powiat: stalowowolski
Województwo: podkarpackie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Chwałowice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Chwałowice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Chwałowice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Chwałowice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Chwałowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Chwałowice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Chwałowice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Chwałowice umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 275

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 06:22:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy