Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrzelowiec Kościelna 1


PNA placówki: 24-300
Miejscowość: Wrzelowiec
Ulica: Kościelna 1
Gmina: Opole Lubelskie
Powiat: opolski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Wrzelowiec. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wrzelowiec usługi

W budynku poczty Wrzelowiec możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Wrzelowiec zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Wrzelowiec, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Wrzelowiec obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Wrzelowiec godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Wrzelowiec możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wrzelowiec są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Wrzelowiec należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Wrzelowiec daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:36:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy