Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Opole Lubelskie Karczmiska Pierwsze Centralna 17


PNA placówki: 24-310
Miejscowość: Karczmiska Pierwsze
Ulica: Centralna 17
Gmina: Karczmiska
Powiat: opolski
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Karczmiska Pierwsze? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Karczmiska Pierwsze wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Karczmiska Pierwsze doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Karczmiska Pierwsze godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Karczmiska Pierwsze są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Karczmiska Pierwsze, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Karczmiska Pierwsze umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 306

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 06:19:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy