Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Niezabitów 76


PNA placówki: 24-320
Miejscowość: Niezabitów 76
Gmina: Poniatowa
Powiat: opolski
Województwo: lubelskie

W Niezabitów znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Niezabitów – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Niezabitów klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Niezabitów oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Niezabitów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Niezabitów najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Niezabitów w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Niezabitów

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 268

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 06:38:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy