Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zabrze 1 Plac Dworcowy 1


PNA placówki: 41-800
Miejscowość: Zabrze
Ulica: Plac Dworcowy 1
Gmina: Zabrze
Powiat: Zabrze
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Zabrze | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Zabrze

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Zabrze oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Zabrze zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Zabrze godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Zabrze są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Zabrze jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Zabrze umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 747

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 09:53:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy