Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Żagań 1 Brzeźnica Zielonogórska 24A


PNA placówki: 68-100
Miejscowość: Brzeźnica
Ulica: Zielonogórska 24A
Gmina: Brzeźnica
Powiat: żagański
Województwo: lubuskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Brzeźnica w powiecie żagański. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Brzeźnica wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Brzeźnica oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Brzeźnica

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Brzeźnica są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Brzeźnica są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Brzeźnica, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Brzeźnicapotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Brzeźnica

Poczta Polska Brzeźnica umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Brzeźnica na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 301

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 00:05:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy