Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Żarnowo Studencka 35


PNA placówki: 72-111
Miejscowość: Żarnowo
Ulica: Studencka 35
Gmina: Stepnica
Powiat: goleniowski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Żarnowo - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Emonitoring Poczty Polskiej Żarnowo

Emonitornig poczta to usługa umożliwiająca śledzenie paczek oraz przesyłek. Poczta polska daje możliwość sprawdzenia online gdzie znajduje się aktualnie paczka. Każdy zainteresowany, korzystając ze strony internetowej poczty może monitorować przesyłki na terenie kraju.

Godziny otwarcia placówki Żarnowo

Godziny otwarcia placówki dostosowane i uwarunkowane są według potrzeb lokalnych klientów, tak aby każdy mógł wygodnie skorzystać z usług. Godziny mogą się różnić w okresach np. świątecznych. Dlatego warto skontaktować się z placówką lub sprawdzić godziny na stronie internetowej poczta-polska.info.pl

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Żarnowo

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Żarnowo. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Żarnowo

Poczta na terenie miasta Żarnowo daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Żarnowo, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 281

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 18:15:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy