Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Żarnów Paradyż Opoczyńska 10


PNA placówki: 26-333
Miejscowość: Paradyż
Ulica: Opoczyńska 10
Gmina: Paradyż
Powiat: opoczyński
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Paradyż - skorzystaj z oferty usług i sprawdź ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Dostępne usługi Poczta Polska Paradyż

Poczta Polska punkt Paradyż oferuje wiele usług związanych między innymi z wysyłaniem paczek, listów czy przesyłek. Wszystkie informacje dostępne na stronie bądź w punkcie Paradyż.

Poczta Polska Paradyż godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Paradyż zazwyczaj nie różnią się od poniedziałku do piątku. Najczęściej harmonogram pracy Poczty Polskiej pozostaje niezmienny we wszystkie dni robocze. Oczywiście w niektórych sytuacjach Poczta Polska Paradyż godziny otwarcia może zmienić danego dnia w związku ze świętami czy dniami wolnymi od pracy. Dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką poczty Paradyż, aby uzyskać aktualne informacje związane z godzinami otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 508

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 15:59:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy