Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Czerwionka-Leszczyny 3 3 Maja 2C


PNA placówki: 44-230
Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny
Ulica: 3 Maja 2C
Gmina: Czerwionka-Leszczyny
Powiat: rybnicki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Czerwionka-Leszczyny - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Czerwionka-Leszczyny Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny godziny otwarcia

Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Czerwionka-Leszczyny w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Czerwionka-Leszczyny może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 515

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 21:37:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy