Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Czerwionka-Leszczyny 3 Plac Matejki 1


PNA placówki: 44-238
Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny
Ulica: Plac Matejki 1
Gmina: Czerwionka-Leszczyny
Powiat: rybnicki
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Czerwionka-Leszczyny - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Czerwionka-Leszczyny umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Czerwionka-Leszczyny pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Czerwionka-Leszczyny dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Czerwionka-Leszczyny potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Czerwionka-Leszczyny znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Czerwionka-Leszczyny daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 875

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 22:34:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy