Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dąbrowa Wielka k. Sieradza 3


PNA placówki: 98-209
Miejscowość: Dąbrowa Wielka 3
Gmina: Sieradz
Powiat: sieradzki
Województwo: łódzkie

Poczta Polska Dąbrowa Wielka – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Dąbrowa Wielka

Usługi Poczty Polskiej w mieście Dąbrowa Wielka

Poczta Polska w mieście Dąbrowa Wielka jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Dąbrowa Wielka stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Dąbrowa Wielka to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Dąbrowa Wielka jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Dąbrowa Wielka godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Dąbrowa Wielka działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Dąbrowa Wielka mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Dąbrowa Wielka, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Dąbrowa Wielka

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Dąbrowa Wielka. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Dąbrowa Wielka daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 234

Ostatnio przeglądane: 2024-02-22 06:30:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy