Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Dębica 2 Rzeszowska 103 A


PNA placówki: 39-213
Miejscowość: Dębica
Ulica: Rzeszowska 103 A
Gmina: Dębica
Powiat: dębicki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Dębica. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Dębica usługi

W budynku poczty Dębica możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Dębica zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Dębica, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Dębica obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Dębica godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Dębica możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Dębica są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Dębica daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 374

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 08:42:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy