Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dzierżążno Kartuska 31 A


PNA placówki: 83-332
Miejscowość: Dzierżążno
Ulica: Kartuska 31 A
Gmina: Kartuzy
Powiat: kartuski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Dzierżążno. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Dzierżążno usługi

W budynku poczty Dzierżążno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Dzierżążno zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Dzierżążno, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Dzierżążno obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Dzierżążno godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Dzierżążno możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Dzierżążno są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 490

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 13:34:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy