Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Firlej Rynek 15


PNA placówki: 21-136
Miejscowość: Firlej
Ulica: Rynek 15
Gmina: Firlej
Powiat: lubartowski
Województwo: lubelskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Firlej | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Firlej

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Firlej oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Firlej zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Firlej godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Firlej są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Firlej jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Firlej powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Firlej daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 298

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 21:28:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy