Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ostrów Lubelski Partyzantów 1 A


PNA placówki: 21-110
Miejscowość: Ostrów Lubelski
Ulica: Partyzantów 1 A
Gmina: Ostrów Lubelski
Powiat: lubartowski
Województwo: lubelskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ostrów Lubelski oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Ostrów Lubelski.

Poczta Ostrów Lubelski oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Ostrów Lubelski oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Ostrów Lubelski twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Ostrów Lubelski oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Ostrów Lubelski to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Ostrów Lubelski

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ostrów Lubelski są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Ostrów Lubelski, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Ostrów Lubelski mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Ostrów Lubelski dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Ostrów Lubelski potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Ostrów Lubelski znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 332

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 13:25:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy