Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Nowodwór-Piaski 50A


PNA placówki: 21-103
Miejscowość: Nowodwór-Piaski 50A
Gmina: Lubartów
Powiat: lubartowski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Nowodwór-Piaski. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Nowodwór-Piaski usługi

W budynku poczty Nowodwór-Piaski możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Nowodwór-Piaski zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Nowodwór-Piaski, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Nowodwór-Piaski obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Nowodwór-Piaski godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Nowodwór-Piaski możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Nowodwór-Piaski są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Nowodwór-Piaski dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Nowodwór-Piaski potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Nowodwór-Piaski znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Nowodwór-Piaski umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 298

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 02:28:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy