Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 50 Szeroka 98


PNA placówki: 80-825
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Szeroka 98
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska Gdańsk – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Gdańsk

Usługi Poczty Polskiej w mieście Gdańsk

Poczta Polska w mieście Gdańsk jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Gdańsk stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Gdańsk to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Gdańsk jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Gdańsk działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Gdańsk, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Poczta Polska Gdańsk – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Gdańsk umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Gdańsk paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Gdańsk.


Liczba wyświetleń: 642

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 10:34:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy