Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gdańsk 43 Złota Karczma 26


PNA placówki: 80-298
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Złota Karczma 26
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdańsk. Godziny otwarcia placówki w Gdańsk i dane adresowe.

Poczta Polska Gdańsk usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Gdańsk uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Gdańsk zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Gdańsk Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Gdańsk działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Gdańsk

Poczta Polska w miejscowości Gdańsk daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Gdańsk za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 140

Ostatnio przeglądane: 2023-06-01 05:43:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy