Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Region Infrastruktury w Gdańsku Targ Rakowy 7/8


PNA placówki: 80-940
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Targ Rakowy 7/8
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Gdańsk? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Gdańsk

Placówka Poczty Gdańsk oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Gdańsk w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Gdańsk to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Gdańsk to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Gdańsk

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Gdańsk

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Poczta Polska Gdańsk monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Gdańsk daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Gdańsk podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 749

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 22:54:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy