Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Region Handlowy w Gdańsku Aleja Grunwaldzka 108


PNA placówki: 80-206
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Aleja Grunwaldzka 108
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdańsk - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Gdańsk Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Gdańsk. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia

Poczta Polska Gdańsk działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Gdańsk może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gdańsk – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Gdańsk umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Gdańsk paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Gdańsk.


Liczba wyświetleń: 307

Ostatnio przeglądane: 2024-05-16 01:02:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy