Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska PP Gdańsk G102 Handlowa 4


PNA placówki: 83-002
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Handlowa 4
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

W Gdańsk znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Gdańsk – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Gdańsk klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Gdańsk oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Gdańsk w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Gdańsk daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 5420

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 14:51:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy