Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Giżycko Królowej Jadwigi 14


PNA placówki: 11-504
Miejscowość: Giżycko
Ulica: Królowej Jadwigi 14
Gmina: Giżycko
Powiat: giżycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Giżycko - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Giżycko Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Giżycko. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Giżycko godziny otwarcia

Poczta Polska Giżycko działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Giżycko w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Giżycko może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Giżycko godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Giżycko

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Giżycko jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 06:58:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy