Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wilkasy Olsztyńska 48


PNA placówki: 11-501
Miejscowość: Wilkasy
Ulica: Olsztyńska 48
Gmina: Giżycko
Powiat: giżycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wilkasy | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wilkasy

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wilkasy oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wilkasy zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wilkasy godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wilkasy są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wilkasy jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Wilkasy daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 270

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 00:58:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy