Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Giżycko 1 Daszyńskiego 28 A


PNA placówki: 11-500
Miejscowość: Giżycko
Ulica: Daszyńskiego 28 A
Gmina: Giżycko
Powiat: giżycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Giżycko. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Giżycko wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Giżycko daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Giżycko

Poczta Polska Giżycko jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Giżycko godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Giżycko w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Giżycko należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Giżycko

Poczta Polska w miejscowości Giżycko daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Giżycko za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 646

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy