Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gliwice Lipowa 48/1


PNA placówki: 44-102
Miejscowość: Gliwice
Ulica: Lipowa 48/1
Gmina: Gliwice
Powiat: Gliwice
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Gliwice? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Gliwice wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Gliwice doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gliwice godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Gliwice są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Gliwice, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Gliwice

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Gliwice może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Gliwice.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 10:27:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy