Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gliwice 1 Zwycięstwa 28


PNA placówki: 44-100
Miejscowość: Gliwice
Ulica: Zwycięstwa 28
Gmina: Gliwice
Powiat: Gliwice
Województwo: śląskie

Poczta Polska Gliwice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Gliwice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Gliwice

Poczta Polska w mieście Gliwice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Gliwice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Gliwice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Gliwice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Gliwice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Gliwice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Gliwice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Gliwice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Gliwice daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 1159

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 18:59:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy