Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gliwice 21 Perłowa 21


PNA placówki: 44-121
Miejscowość: Gliwice
Ulica: Perłowa 21
Gmina: Gliwice
Powiat: Gliwice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Gliwice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Gliwice usługi

W budynku poczty Gliwice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Gliwice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Gliwice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Gliwice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Gliwice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Gliwice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Gliwice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gliwice monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Gliwice daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Gliwice podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 700

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 11:23:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy