Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Głuchołazy 1 Kościuszki 13


PNA placówki: 48-340
Miejscowość: Głuchołazy
Ulica: Kościuszki 13
Gmina: Głuchołazy
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Głuchołazy. Godziny otwarcia placówki w Głuchołazy i dane adresowe.

Poczta Polska Głuchołazy usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Głuchołazy uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Głuchołazy zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Głuchołazy Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Głuchołazy działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Głuchołazy godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 162

Ostatnio przeglądane: 2023-11-28 22:21:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy