Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Otmuchów Krakowska 6


PNA placówki: 48-385
Miejscowość: Otmuchów
Ulica: Krakowska 6
Gmina: Otmuchów
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Otmuchów. Godziny otwarcia placówki w Otmuchów i dane adresowe.

Poczta Polska Otmuchów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Otmuchów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Otmuchów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Otmuchów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Otmuchów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Otmuchów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Otmuchów – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Otmuchów umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Otmuchów paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Otmuchów.


Liczba wyświetleń: 236

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 18:43:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy