Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nysa 1 Pakosławice 73


PNA placówki: 48-314
Miejscowość: Pakosławice 73
Gmina: Pakosławice
Powiat: nyski
Województwo: opolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Pakosławice? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Pakosławice

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Pakosławice to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Pakosławice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Pakosławice są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Pakosławice działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Pakosławice zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Pakosławice

Chcesz nadać przesyłkę w Pakosławice bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Pakosławice. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Pakosławice daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 289

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 20:08:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy