Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gorzów Wielkopolski Aleksandra Fredry 10


PNA placówki: 66-400
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Ulica: Aleksandra Fredry 10
Gmina: Gorzów Wielkopolski
Powiat: Gorzów Wielkopolski
Województwo: lubuskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Gorzów Wielkopolski i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Gorzów Wielkopolski

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Gorzów Wielkopolski

Poczta w miejscowości Gorzów Wielkopolski umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 00:49:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy