Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Dział Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski Kazimierza Jagiellończyka 4


PNA placówki: 66-400
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Ulica: Kazimierza Jagiellończyka 4
Gmina: Gorzów Wielkopolski
Powiat: Gorzów Wielkopolski
Województwo: lubuskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Gorzów Wielkopolski i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Gorzów Wielkopolski

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Gorzów Wielkopolski jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Gorzów Wielkopolski godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Gorzów Wielkopolski są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Gorzów Wielkopolski mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Gorzów Wielkopolski. W niektórych przypadkach Poczta Polska Gorzów Wielkopolski może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Gorzów Wielkopolski?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Gorzów Wielkopolski można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Gorzów Wielkopolski i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Gorzów Wielkopolski daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 598

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 07:15:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy