Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gorzów Wielkopolski 1 Kazimierza Jagiellończyka 4


PNA placówki: 66-400
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Ulica: Kazimierza Jagiellończyka 4
Gmina: Gorzów Wielkopolski
Powiat: Gorzów Wielkopolski
Województwo: lubuskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Gorzów Wielkopolski | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Gorzów Wielkopolski

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Gorzów Wielkopolski oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Gorzów Wielkopolski zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Gorzów Wielkopolski godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Gorzów Wielkopolski są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Gorzów Wielkopolski jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 565

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 08:31:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy