Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gorzyce Tarnobrzeskie Edukacji Narodowej 1


PNA placówki: 39-432
Miejscowość: Gorzyce
Ulica: Edukacji Narodowej 1
Gmina: Gorzyce
Powiat: tarnobrzeski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Gorzyce. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Gorzyce usługi

W budynku poczty Gorzyce możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Gorzyce zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Gorzyce, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Gorzyce obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Gorzyce godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Gorzyce możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Gorzyce są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Gorzyce

Poczta Polska w miejscowości Gorzyce daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Gorzyce za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 322

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 10:56:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy