Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gozdowo Parkowa 23


PNA placówki: 09-213
Miejscowość: Gozdowo
Ulica: Parkowa 23
Gmina: Gozdowo
Powiat: sierpecki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Gozdowo – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Gozdowo

Usługi Poczty Polskiej w mieście Gozdowo

Poczta Polska w mieście Gozdowo jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Gozdowo stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Gozdowo to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Gozdowo jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Gozdowo godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Gozdowo działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Gozdowo mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Gozdowo, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 280

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 07:40:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy